Feladatok:

  • Elektronikus aláírás technológián alapuló szoftvertermékek, megoldások és szolgáltatások értékesítése bel- és/vagy külföldön, B2B és B2G közegben
  • Potenciális ügyfelek érdeklődésének kreatív felkeltése és megszólítása
  • Lead követés szerződéskötésig
  • A vevő mérnöki, jogi és döntéshozói szempontjainak figyelembevétele
  • Együttműködés cégen belül az üzletfejlesztési, key account és termékgazda funkciókkal
  • Piaci igények és információk visszacsatolása

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és/vagy egyenértékű referencia rekord
  • „Hunter sales”, konzultatív értékesítés területen szerzett 5 éves tapasztalat
  • ICT szektorban való jártasság
  • Bel- és külföldi munkavégzésben rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapaton belüli lendületes egyéni munkavégzés
  • Kreatív konfliktus feloldó képesség, megnyerő beszédstílus
  • Kapcsolatrendszer felépítés ismert és ismeretlen környezetben (bel- és külföld)
  • Absztrakciós képesség (kifejezetten bonyolult termék/szolgáltatás értékesítése a szükséges háttértudással nem feltétlenül rendelkező közeg részére)
  • Gyors alkalmazkodóképesség

 Előnyt jelent:

  • További nyelvismeret
  • Szakmai tapasztalat pénzintézeti, államigazgatási, informatikai, multinacionális területeken
  • Hosszabb időtartamú külföldi tanulmányok, munkavégzés

 Amit kínálunk:

  • Kurrens IT biztonsági technológia értékesíthetősége
  • Dinamikusan növekvő közepes méretű vállalat
  • Európa-szerte elismert szakértő csapat
  • Szakmai kihívás és önmegvalósítás
  • Iparágnak (IT) és értékesítési szakterületnek megfelelő dinamikus fizetés, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Barátságos, támogató szervezeti háttér
  • Munkavégzés bázisa: Budapest, Óbuda, Graphisoft Park

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra.

Pályázati anyagának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az Ön által a Microsec zrt. rendelkezésre bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából az Ön számára megkeresést küldhessen.
Adatai kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhet az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen, kérheti továbbá adatai helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhat az adatkezelés ellen.

Scroll to Top