Microsec

Feladatok:

  • Önálló fejlesztési feladatok (tervezés, implementáció, tesztek írása)
  • Javítási javaslatok tétele, aktív részvétel a termékfejlesztésben együttműködve a termékgazdával
  • Hibakeresés, optimalizálás, hibajavítás
  • AppStore és Developer Portal használata
  • Automatizált build folyamatok karbantartása továbbfejlesztése (CI/CD)

Amire a Microsec számít:

  • Magabiztos tudás és tapasztalat
  • iOS platform, Objective-C és Swift ismerete
  • C, Objective-C és Swift nyelvet egyaránt tartalmazó alkalmazás továbbfejlesztése. A fejlesztés ma már szinte kizárólag Swift nyelven történik.
  • Igényes, újrafelhasználható kód írása
  • Precizítás és az új ismeretek gyors elsajátítása

Előny a következő területeken szerzett tapasztalat:

  • Keychain, Secure Enclave
  • Cocoapods, Carthage
  • Fabric
  • SQLite
  • GIT
  • Android alkalmazások fejlesztése
  • Java nyelv ismerete
  • Alkalmazásszerver ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Publikus Kulcsú Infrastruktúra (PKI)
  • Agilis szoftverfejlesztés

Amit kínálunk:

  • Kiteljesedés saját szakterületén, speciális érdeklődési körében
  • Fiatal, dinamikus, újító szellemű csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Béren kívüli juttatások
  • Graphisoft Park – ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek
  • Nyugodt munkavégzés (kiváló levegő, folyópart)
  • Járhat munkába kerékpárral, motorral, autóval vagy tömegközlekedve, mindegyikhez biztosított az infrastruktúra.

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra.

Pályázati anyagának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az Ön által a Microsec zrt. rendelkezésre bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából az Ön számára megkeresést küldhessen.
Adatai kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhet az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen kérheti továbbá adatai helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhat az adatkezelés ellen.

Scroll to Top