Feladatok:

  • Jogtanácsos irányítása mellett aktív részvétel a cég mindennapi és stratégiai jogi ügyeinek intézésében
  • Szerződések, szerződésmódosítások, partneri megállapodások, egyéb okiratok, iratminták szerkesztése, véleményezése (angol nyelven is)
  • Belső szabályzatok, ügyfélszolgálati dokumentáció kialakításában, felülvizsgálatában történő részvétel
  • Jogi megfelelés (compliance) ellenőrzése, javaslattétel
  • Az elektronikus aláírással kapcsolatos jogszabályok készségszintű elsajátítása, gyakorlati alkalmazása
  • Adatvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Rendszeres jogi tanácsadás az egyes részlegek (ügyfélszolgálat, értékesítés, folyamatszervezés, pénzügy stb.) számára egyedi, változatos kérdésekben

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat ügyvédi irodában vagy vállalatnál
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az informatika és a kapcsolódó jogterületek (szellemi tulajdonjogok, adatvédelem, szerződési jog) iránt
  • Motiváció egy középvállalat működésének átlátására, üzleti szemlélet, rugalmasság
  • Proaktív gondolkodásmód, megoldás-orientált személyiség
  • Jogi problémák rendszerszintű szemlélete, priorizálási készség
  • Önálló, megbízható munkavégzés, határozottság
  • Precizitás, pontosság, felelősségvállalás az elvégzendő feladatok és az adott jogi tanácsok kapcsán
  • Jó kommunikációs képesség (jogi problémák, absztrakciók egyszerű, hétköznapi nyelvre történő „lefordításának” képessége)
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelentenek a következők:

  • Szakmai tapasztalat nemzetközi ügyvédi irodában vagy multinacionális cégnél (különösen informatikai területen);
  • Az elektronikus aláírással kapcsolatos jogszabályi háttér ismerete
  • Az elektronikus aláírással kapcsolatos gyakorlati ismeretek

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (törzsidő betartásával)
  • Érdemi jogi munka végzésének lehetősége, már az első naptól (a munkakörhöz nem tartozik hozzá a földhivatali és bírósági ügyintézés)
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség tapasztalt jogtanácsos irányításával, továbbképzési lehetőségek
  • Hiányzó szakvizsga esetén szükséges joggyakorlati idő, kölcsönös elégedettség esetén szakvizsga után kamarai jogtanácsosi pozíció
  • Szakvizsgával rendelkező jelölteknek kamarai jogtanácsosi pozíció, hiányzó szakvizsga esetén joggyakorlati idő és kölcsönös elégedettség esetén szakvizsga után kamarai jogtanácsosi pozíció
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Színvonalas munkakörnyezet, ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek (Graphisoft Park)

Amit nem kínálunk:

  • Öltönyös és kiskosztümös kollégák
  • Titkárnő, aki a jogászok helyett fénymásol és telefonál
  • Hétvégi és esti munka, fizetetlen túlóra (kivéve, ha az illető ragaszkodik hozzá)
  • Peres tapasztalatszerzési lehetőség (nincsenek jogvitáink)
  • Multis szokások, szigorú hierarchia, open space

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra.

Pályázati anyagának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az Ön által a Microsec zrt. rendelkezésre bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából az Ön számára megkeresést küldhessen.
Adatai kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhet az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen kérheti továbbá adatai helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhat az adatkezelés ellen.

Scroll to Top