Microsec

Építs velünk bizalmat!

Szeretnéd munkáddal egy olyan innovatív informatikai vállalat piaci növekedését támogatni, amelynek műszaki megoldásai adják az alapot a hiteles, gyors és biztonságos e-ügyintézéshez?
Tudj meg rólunk többet ...

Mi lesz a feladatod:

Azon kiemelt ügyfeleink igényeinek feltérképezése és kiszolgálása, akik elektronikus aláírás és hitelesítési, illetve céginformációs szolgáltatásaink iránt érdeklődnek vagy szerződött partnerként már igénybe veszik szolgáltatásainkat. Új munkatársunk feladata lesz a digitalizáció elterjedésében kulcsfontosságú IT megoldásaink önálló és proaktív értékesítése:

  • Informatikai szolgáltatás és szoftver értékesítése
  • Meglévő és potenciális ügyfelek felkeresése, tájékoztatása
  • Ajánlatok, tenderek készítése, menedzselése, utókövetése
  • Szerződések előkészítése, kötése, időszakos felülvizsgálata
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szakmai konferenciákon való részvétel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves IT szolgáltatás vagy szoftver megoldás B2B és/vagy B2G értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Meglévő üzleti kapcsolatrendszer
  • Gyors problémamegoldó képesség, határozottság
  • Az értékesítési csapat részeként proaktív önálló munkavégzés
  • Új ismeretek gyors és alapos elsajátításának igénye és képessége
  • Informatikai érdeklődés, igény és fogékonyság a saját fejlesztésű IT megoldásaink megismerésére

Előny:

  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Magas szakmai színvonalon, a digitális világot megalapozó megoldások fejlesztésén és    szolgáltatások nyújtásán dolgozunk
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, piacvezető, dinamikusan növekvő vállalatnál
  • Barátságos, támogató szervezeti háttérrel és mentorral segítjük szakmai betanulásod és fejlődésed
  • Modern irodai környezet a Graphisoft parkban, korszerű informatikai eszközök
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség próbaidő után
  • Csapatépítő rendezvények és sportprogramok
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren felül egyéb juttatások (cafetéria, üzletszerzés után jutalék, év végi célprémium)

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra. Minden pályázatra válaszolunk és jelezzük, hogy mi a következő lépés a kiválasztási folyamatban.

Pályázati anyagának elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, a Microsec zrt. rendelkezésére bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagát az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából az Ön számára megkeresést küldhessen. Adatai kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhet az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen, kérheti továbbá adatainak helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhat az adatkezelés ellen.

Scroll to Top