Microsec

Feladatok:

  • A vállalat információbiztonsággal kapcsolatos folyamatainak karbantartása, felügyelete, javaslatok megfogalmazása
  • Az információbiztonsággal kapcsolatos belső szabályzatok karbantartása
  • Kockázatelemzések elkészítése, karbantartása
  • A vállalat biztonságtudatássági szintjének emelésével kapcsolatos javaslatok megfogalmazása
  • A bizalmi szolgáltatásokkal kapcsolatos külső követelmények (jogszabályok, műszaki specifikációk) nyomon követése, elemzése
  • Javaslatok kidolgozása a külső követelményeknek való megfelelés érdekében
  • A bizalmi szolgáltatásokkal kapcsolatos nyilvános szabályzatok karbantartása
  • A Társaság minőség- és információbiztonság irányítási rendszerének működtetésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év információbiztonság területén szerzett tapasztalat
  • Minőségorientált szemlélet, precizitás
  • Önálló, megbízható munkavégzés, határozottság
  • Dinamikus, motivált személyiség
  • Emberismeret és jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás (középfok / kommunikációs szint)
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelentenek a következők:

  • Szakmai tapasztalat a versenyszférában
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos képesítés
  • Auditori tapasztalat
  • Információbiztonság területén szerzett minősítés (CISA/CISM/CRISC, SSCP/CCSP, GIAC-GCED/GSEC/GCDA stb.)
  • Az elektronikus aláírás elméleti alapjainak, a kapcsolódó jogszabályoknak illetve műszaki specifikációknak az ismerete
  • Az elektronikus aláírással használatával kapcsolatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részvétel világviszonylatban is magas színvonalú, az elektronikus ügykezelést, ügyintézést megalapozó szolgáltatások, megoldások nyújtásában és megteremtésében
  • Fejlődési lehetőség, képzések, vizsga lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő betartásával)
  • Változatos feladatok, vidámság
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Nyugodt munkakörnyezet, ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Graphisoft Park

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra.

Pályázati anyagának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az Ön által a Microsec zrt. rendelkezésre bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából az Ön számára megkeresést küldhessen.
Adatai kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhet az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen, kérheti továbbá adatai helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhat az adatkezelés ellen.

Scroll to Top