Microsec

Fontos számodra, hogy megbízható és stabil cégnél dolgozz, ahol megbecsülik a munkádat, és biztosított a színvonalas munkakörnyezet? Szeretnél mindennapi munkád során olyan szolgáltatások nyújtásában részt venni, amelyek kulcsfontosságúak a hiteles, gyors és biztonságos e-ügyintézés megvalósításához? Akkor csatlakozz a Microsec-hez!

Hallottál már rólunk?

A Microsec zrt. egy 35 éves szakmai múlttal rendelkező, tisztán magyar tulajdonban levő informatikai vállalkozás, amely piacvezető az általa nyújtott szolgáltatásokban Magyarországon.

Minősített bizalmi szolgáltatóként az elektronikusan hiteles és bizonyító erejű okiratok, valamint az elektronikus aláírás technológiájára (PKI) épülő e-Szignó üzleti megoldások terén nyújtunk kiemelkedő szolgáltatásokat. Továbbá cégünk fejleszti és üzemelteti a cégbíróságok informatikai rendszerét, az online céginformációs szolgáltatást és az elektronikus cégeljárást.

Ha csatlakozol hozzánk, a feladatod lesz:

  • Szerződések előkészítése, megkötése és időszakos felülvizsgálata
  • Az ügyfelek személyes regisztrációs eljárásának lefolytatása
  • Szolgáltatásaink nyújtásával kapcsolatos ellenőrzések és beállítások elvégzése
  • Bejövő hívások és e-mailek fogadása és megválaszolása
  • Az ügyfélszolgálatunkat személyesen felkereső ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Ügyfeleink számára szolgáltatásainkkal kapcsolatos információk nyújtása
  • A meglévő kiemelt ügyfelek új igényeinek feltérképezése és kiszolgálása, ügyfélkapcsolatok menedzselése
  • Belső ügyviteli (CRM) rendszer kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Piaci információk és az ügyfelek igényeinek figyelemmel kísérése és visszacsatolása
  • A cég képviselete konferenciákon és rendezvényeken

Ha ezzel a háttérrel érkezel, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves, személyes ügyfélszolgálati munkakörben megszerzett tapasztalat
  • Informatikai affinitás, számítógépes ismeretek (MS Office, CRM rendszer kezelésében szerzett tapasztalat)
  • Udvarias, határozott, ügyfélközpontú magatartás mind személyesen, mind telefonos, e-mail-es kapcsolattartás során
  • Csapaton belüli lendületes egyéni munkavégzés
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség, határozottság, proaktivitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Ha ráadásul ezekkel is rendelkezel, akkor még nagyobb eséllyel Te vagy a befutó:

  • Az elektronikus aláírással kapcsolatos gyakorlati ismeretek
  • További nyelvismeret

Ami a Microsec-nél vár Rád:

  • Dinamikusan növekvő közepes méretű vállalat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Összetartó ügyfélszolgálati csapat
  • A cégnél fiatal, dinamikus, magas szakmai felkészültségű munkatársak
  • Széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Világszínvonalú munkakörnyezet a Duna parton

Amire ellenben NE számíts:

  • Egyenkosztüm, egyenmunkaruha
  • Hétvégi és esti munka, fizetetlen túlóra (kivéve, ha ragaszkodsz hozzá)
  • Multis szokások, szigorú hierarchia, open space

Az új munkahelyedet és csapatunkat itt találod:

Budapest, III. kerület, Graphisoft Park.

Hogyan ismerhetjük meg egymást?

Ha izgalmasnak találod a fentieket, akkor örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a hr@microsec.hu címre. Írd meg nekünk azt is, hogy miért jelentkeztél és mindazt, ami számodra fontos – beleértve azt is, hogy milyen anyagi feltételek mellett csatlakoznál hozzánk.

Pályázati anyagod elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az általad a Microsec zrt. rendelkezésre bocsátott személyes adataidat megismerje, és azokat kezelje.Tájékoztatunk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából számodra megkeresést küldhessen. Adataid kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhetsz az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen, illetve kérheted adataid helyesbítését vagy törlését, valamint tiltakozhatsz az adatkezelés ellen.

Scroll to Top