Microsec

Építs velünk bizalmat!

A Microsec zrt. jelenleg 100 fős, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, tisztán magyar tulajdonban levő informatikai vállalkozás, amely Magyarországon piacvezető az általa nyújtott szolgáltatásokban.
Tudj meg rólunk többet ...

Feladatok:

Linux alapokon működő saját fejlesztésű megoldásaink és a szolgáltatásaink üzemeltetése, rendszergazdai támogatása, továbbá fejlesztőkkel együttműködve DevOps környezet építése, illetve támogatása.

  • üzleti informatikai rendszerek tervezésében való részvétel, telepítés, karbantartás, hibaelhárítás
  • hibakeresés, naplófájlok elemzése
  • rendszerek dokumentálása
  • alkalmazásgazdai feladatok
  • esetenként külső helyszíni munkavégzés Budapest területén belül

Elvárásaink:

  • szakirányú, legalább BSc szintű felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves releváns munkatapasztalat, vállalati környezetben szerzett rendszergazdai gyakorlat
  • információ-, rendszer- és hálózatbiztonsági megoldások ismerete és alkalmazása
  • a következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat:
    - Linux rendszer
    - Apache webszerver
    - PostgreSQL/Oracle/MySQL adatbázis (legalább az egyik)
    - TCP/IP hálózatok
    - Bash és Perl szkriptek
  • az alábbi technológiák ismerete vagy nyitottság azok folyamatos elsajátítására:
    - RHEL/CentOS/SLES Linux szerverek
    - GlassFish/Payara v4/v5 alkalmazás szerver
    - VMware/Citrix Xen virtualizációs környezet
    - Linuxos HA megoldások (OpenAIS/Corosync, Pacemaker, DRBD, OCFS, GFS, IPVS, Keepalived)
    - PKI technológiák (kriptográfia, X509 tanúsítványok, CA működése, SSL/TLS működése, openssl)
    - OpenLDAP
    - Docker

Előnyt jelent:

  • alternatív technológiákban szerzett üzemeltetői gyakorlat
  • fejlesztői jártasság elsősorban JAVA, C, C++, C# nyelvekben
  • további szkript nyelvek ismerete (pl. Python, Ruby)
  • Microsoft Windows desktop és szerver környezetben rendszergazdai szintű jártasság
  • szakmai minősítések
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • proaktív hozzáállással, gyorsan és magas szakmai színvonalon dolgozol
  • munkád precíz és pontos
  • nyitott vagy új dolgok tanulására és gyorsan tanulsz

Amiért munkatáraink szeretnek nálunk dolgozni:

  • kiteljesedhetsz saját szakterületeden, speciális érdeklődési körödben
  • fiatal, dinamikus, újító szellemű csapat vagyunk
  • a folyamatos szakmai fejlődést barátságos, támogató szervezeti háttér biztosítja
  • rugalmas munkaidőben dolgozunk
  • fejlesztőink agilis, SCRUM módszertannal dolgoznak
  • versenyképes jövedelmet és kiemelkedő béren kívüli juttatásokat kapunk
  • modern irodai környezetben, a Graphisoft Parkban dolgozunk
  • kerékpárral, motorral, autóval vagy tömegközlekedéssel is jöhetsz dolgozni, mindegyikhez biztosított az infrastruktúra
  • dinamikus, összetartó csapat vagyunk

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmedet, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatodat a jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldd el számunkra. Minden pályázatra válaszolunk és jelezzük, hogy mi a következő lépés a kiválasztási folyamatban.

Pályázati anyagod elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy a Microsec zrt. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatodban szereplő, a Microsec zrt. rendelkezésére bocsátott személyes adataidat megismerje, és azokat kezelje. Tájékoztatunk, hogy a Microsec zrt. a beküldött pályázati anyagot az elküldéstől számított legfeljebb 1 évig őrzi meg annak érdekében, hogy munkaerő-felvétel céljából számodra megkeresést küldhessen. Adataid kezelésével kapcsolatban bármikor tájékoztatást kérhetsz az adatvedelmitisztviselo@microsec.hu címen, kérheted továbbá adataid helyesbítését és törlését, valamint tiltakozhatsz az adatkezelés ellen.

Scroll to Top